TSG 1899 Hoffenheim znowu chce Łukasza Skorupskiego

Włoskie kluby, które wiosną wysyłały skautów na mecze Górnika zrezygnowały z pozyskania Łukasza Skorupskiego, ale Niemcy z Hoffenheim poważnie rozważają jego transfer.
Sztab szkoleniowy Górnika uważa, że Łukasz Skorupski powinien w lecie zmienić barwy. W Zabrzu już zaczyna się lekko dusić i nowe wyzwanie mogłoby pozytywnie wpłynąć na rozwój jego kariery. Zresztą klub potrzebuje pieniędzy z transferu bramkarza, żeby jesienią móc normalnie egzystować. Skorupski jest wyceniania na milion euro. Warto przypomnieć, że Hoffenheim już raz rozważało angaż Łukasza. Było to zimą 2011 roku. Wówczas klub Bundesligi miał oferować za definitywny transfer 700 tysięcy euro.
W każdym razie przy Roosevelta są już gotowi na ewentualne odejście Skorupskiego. Numerem 1 może zostać zdolny 17-latek Mateusz Kuchta, który ma już na koncie występy w reprezentacjach młodzieżowych. Trenerowi Adamowi Nawałce odwagi, by postawić na takie rozwiązanie, na pewno nie zabraknie. Skorupski stanął w bramce Górnika mając 20 lat.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]