Forum
 

Madej i Kosznik trafią do Górnika?

Łukasz Madej i Rafał Kosznik z GKS-u Bełchatów w Górniku Zabrze? Piłkarze spadkowicza z ekstraklasy podobno są na liście życzeń "Trójkolorowych". Z kolei Krzysztofa Mączyńskiego chcą pod Wawelem.
Wczoraj oficjalnie z Górnikiem pożegnał się Aleksander Kwiek, który podpisał kontrakt z Zagłębiem Lubin. - Te trzy lata będę wspominać bardzo dobrze. Chciałbym podziękować trenerom, kibicom, a także Łukaszowi Mazurowi, Tomaszowi Wałdochowi i Krzysztofowi Majowi, którzy ściągnęli mnie do Zabrza. Marzyłem, by zagrać na nowym stadionie, ale przyjadę na niego już w roli gościa - powiedział pomocnik.
Nie będzie to jedyny zawodnik, którego przy Roosevelta już nie będzie. Dzisiaj określi się ma Michał Bemben, z klubem może rozstać się Seweryn Gancarczyk, co w połączeniu z kolejną operacją Mariusza Magiery oznacza, że nagle z pozycji, na której trener miał pozytywny ból głowy, nagle robi się spora dziura. Dlatego też działacze myślą o sprowadzeniu Rafała Kosznika z GKS-u Bełchatów. Zabrzanie przymierzają do klubu także jego klubowego kolegę - Łukasza Madeja.
Piłkarzem Górnika już nie jest Tomasz Zahorski, którego umowa z klubem obowiązywała do 1 czerwca. Nie wiadomo, co będzie z Krzysztofem Mączyńskim, który co prawda otrzymał propozycję przedłużenia umowy, jednak pomocnika chce także Franciszek Smuda, nowy trener Wisły Kraków.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online