Forum
 

Kwiek ustalił warunki kontraktu z Zagłębiem Lubin?

Zagłębie Lubin jest blisko sfinalizowania pierwszego letniego transferu. Według tygodnika "Piłka Nożna" Aleksander Kwiek ustalił już warunki kontraktu, na jakich miałby występować w dolnośląskim zespole. Piłkarz po sezonie będzie dostępny za darmo, bowiem w czerwcu dobiega końca jego umowa z Górnikiem.
Tegoroczne rozgrywki nie są dla dolnośląskiego klubu udane. Zagłębie wiosną miało włączyć się do walki o europejskie puchary, a na trzy kolejki przed końce sezonu zajmuje 10. miejsce. Podopieczni trenera Pavla Hapala mają ogromny problem z ustabilizowaniem formy. Mecze dobre, jak ten wygrany z mistrzem Polski - Śląskiem Wrocław 4:0 przeplatają słabymi, jak chociażby ostatnie porażki z broniącym się przed spadkiem GKS-em Bełchatów 2:3 i słabym na wiosnę Górnikiem 1:2.
To właśnie piłkarz z zabrzańskiego zespołu będzie najprawdopodobniej pierwszym letnim transferem Zagłębia. Zdaniem tygodnika "Piłka Nożna" Aleksander Kwiek już ustalił warunki indywidualnego kontraktu z Zagłębiem. Obecna umowa pomocnika z Górnikiem dobiega końca po sezonie, zatem piłkarz będzie dostępny za darmo. Co prawda walkę o swojego pomocnika zapowiada jego obecny klub, ale wydaje się, że mimo to większe szanse na angaż Kwieka mają lubinianie, którzy w ekstraklasowej stawce należą do jednego z najstabilniejszych finansowo klubów.
Kwiek w Górniku gra już trzeci sezon. W ekstraklasie ma ponad 200 występów na koncie. W przeszłości występował m.in. w Odrze Wodzisław Śląski, Wiśle Kraków, Jagiellonii Białystok i Koronie Kielce.

źródło: Gazeta Wyborcza / Piłka Nożna



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online