Kibice spotkali się z trenerem i radą drużyny

W sobotnie południe doszło do spotkania przedstawicieli sympatyków Górnika, a także klubowego koordynatora ds. współpracy z kibicami (SLO) Dawida Florka z trenerem Adamem Nawałką i radą drużyny. - Fajnie, że w trudnych chwilach potrafimy się jednoczyć – przyznaje wiceprezes zarządu Krzysztof Maj, który także uczestniczył w rozmowach.
W trakcie dyskusji wyjaśnione zostały trudne tematy i nieporozumienia, które pojawiły się w ostatnich dniach. Spotkanie przebiegało w dobrej atmosferze, zaś kibice po raz kolejny dali dowód na to, jak bardzo leży im na sercu dobro Górnika. Nie brakowało w jego trakcie pytań do piłkarzy.
- To spotkanie miało na celu wyjaśnienie pewnych nieścisłości i nieporozumień. To dobrze, że w trudnych chwilach potrafimy z sobą rozmawiać i się porozumieć. Wniosek jest prosty – tylko razem, wspólnymi siłami możemy osiągnąć zakładany wynik sportowy – zaznacza wiceprezes Maj.
W poniedziałek dojdzie do wspólnej z kibicami podróży autokarem do Lubina Adama Dancha (pauzuje za kartki), Michała Bembena (rekonwalescent) i wiceprezesa zarządu Krzysztofa Maja. Będzie okazja do kontynuacji tak ważnych dla wszystkich stron rozmów z kibicami.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]