Komunikat Zarządu Górnika Zabrze SSA

Poniżej prezentujemy komunikat Zarządu Górnika Zabrze SSA:
- Zarząd Górnika Zabrze SSA w pełni wspiera działania sztabu szkoleniowego i drużyny w celu osiągnięcia jak najlepszego wyniku sportowego na koniec sezonu 2012/13. Cały czas stoimy murem za zespołem i bardzo liczymy na wsparcie ze strony kibiców, którzy już wielokrotnie dawali dowody swojego oddania klubowi. Wszystkie tematy do wyjaśnienia zostaną omówione do czasu najbliższego meczu ligowego, tak by nie miały one wpływu na przygotowania zespołu do ostatnich pięciu spotkań, w których liczymy na dobre wyniki sportowe.

Jesteśmy świadomi słabych wyników drużyny w rundzie wiosennej, ale robimy wszystko, by końcówka sezonu była satysfakcjonująca dla kibiców Górnika Zabrze.

Zarząd Górnika Zabrze jednocześnie dementuje spekulacje i oskarżenia dotyczące rzekomego braku zainteresowania ze strony drużyny grą w europejskich pucharach. Piłkarze za awans do europejskich pucharów mają zagwarantowane bardzo wysokie premie finansowe, więc wspomniane spekulacje są wysoce nieuprawnione. Występy w europejskich pucharach to wielki splendor dla klubu, czyli to na co czekamy od lat. Niejednokrotnie nasz klub w ciężkich chwilach podnosił się, mając za sobą wsparcie swoich wiernych i oddanych kibiców.

Ponadto informujemy, że opisywana w mediach sytuacja z wejściem do szatni działacza sugerującego piłkarzom zajęcie najwyżej piątego miejsca w rozgrywkach ekstraklasy, w żadnym wypadku nie dotyczy Górnika Zabrze. Taka sytuacja w naszym klubie nigdy nie miała miejsca.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]