Walka o 100 000 lajków na facebooku

Tuż przed rozpoczęciem spotkania Górnika z Podbeskidziem, piłkarze 14-krotnego mistrza Polski ustawili się do szczególnego zdjęcia, mając przed sobą baner reklamowy z napisem: "Walczymy o 100.000!". Chodzi o sto tysięcy lajków na profilu Górnika na facebooku.
Założenie całej akcji społecznościowej Górnika, do której przyłączyli się piłkarze jest bardzo proste - im więcej lajków na facebooku, tym więcej młodzieży z Domu Dziecka w Zabrzu będziemy w stanie wysłać na letnie kolonie nad morzem. Jak to osiągnąć? Na pewno pomocne mogą się okazać akcje społecznościowe, które chwycą za serca fanów zabrzańskiego klubu. Dział marketingu zabrzańskiego klubu przygotował zresztą wiele innych, ciekawych pomysłów, które z pewnością zwiększą zainteresowanie "górniczym facebookiem".
Aktualnie zarejestrowało się na nim ponad 27 000 osób. Ta liczba nikogo jednak nie poraża, teraz walczymy o magiczne 100 tysięcy lajków.
Wielkim fanem zabrzańskiego klubu i stałym bywalcem profilu Górnika na facebooku jest Łukasz Podolski, który nie tylko kibicuje drużynie, ale także gorąco zachęca do wpisywania się na oficjalnym profilu. „Poldi” wyznaczył kibicom trójkolorowych bardzo ambitne zadanie – przekroczenie w tym roku wspomnianej bariery 100 000 „lajków”...
Facebook to portal społecznościowy pozwalający się kontaktować ze znajomymi czy też przyjaciółmi, nierzadko oddalonymi od siebie o tysiące kilometrów. Skupisko kibiców Górnika Zabrze jest ogromne, mieszkają oni praktycznie na wszystkich kontynentach naszego globu. Ale to dzięki oficjalnemu profilowi klubu na facebooku, fani 14-krotnego mistrza Polski mogą z sobą prowadzić ożywione dyskusje, cieszyć się ze zwycięstw, martwić wspólnie z porażek swojej ukochanej drużyny.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online