Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górnika Zabrze): "Oczywiście złość sportowa jest bardzo duża, jeśli chodzi o moich zawodników. Wszyscy czujemy się podle, po takim meczu, bo graliśmy o zwycięstwo. Taka jest piłka, że trzeba sobie kilka sytuacji wypracować, tak aby po meczu móc sobie pogratulować. Tym bardziej, że to było dla nas bardzo ważne spotkanie z punktu widzenia psychologicznego. Dwie porażki, z ostatnich meczów nie miały wpływu na naszą koncentrację. Dlatego właśnie, tym bardziej jesteśmy źli na siebie. To, że są gratulacje z zewnątrz, że rozegraliśmy bardzo dobry mecz, nie daje żadnej satysfakcji. Owszem zawodnicy starali się, ale widocznie za mało".

Leszek Ojrzyński (trener Korony Kielce): "Powiem krótko. To był twardy, męski futbol. Na pewno ten kto się zna się na piłce, mógł dużo z tej gry wychwycić. Dzisiaj moja banda zagrała na piątkę, choć zdobyła w meczu jedną bramkę i trzy punkty".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online