Trener z Bayeru Leverkusen na meczu Górnika

Spotkanie Górnika Zabrze z Widzewem Łódź oglądał z trybun Andrzej Buncol - informuje "Sport". 54-letni obecnie były reprezentant Polski, medalista mistrzostw świata w roku 1982, odpowiada w klubie z Leverkusen za szkolenie młodzieży. "Krupniok", który grał w Bundeslidze w barwach Bayeru, FC Homburg i Fortunie Dusseldorf, ma też niemieckie obywatelstwo. Były piłkarz Piasta Gliwice, Ruchu Chorzów i Legii Warszawa ostatnio jest wsparciem dla Arkadiusza Milika. 
Po tym, jak były zawodnik Górnika przeprowadził się do Leverkusen, to właśnie Buncol był jego pierwszym tłumaczem. "Sport" podkreśla, że Buncol już dawno nie był widziany na ligowych stadionach. Wizytę w Zabrzu połączył ze świątecznym urlopem, który spędzi u siostry w Gliwicach. Czy Buncol mógł wypatrzyć w Zabrzu kolejnego zawodnika z potencjałem na Bundesligę?
Po meczu z Widzewem to wątpliwe. Wcześniej jednak spekulowano, że transfer do niemieckiego klubu może w przyszłości stać się udziałem Łukasza Skorupskiego lub Pawła Olkowskiego.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]