Jeleń trafił po siedmiu latach

Siedem lat trzeba było czekać na bramkę zdobytą w ekstraklasie przez Ireneusza Jelenia. Napastnik pokonując Macieja Krakowiaka otworzył wynik meczu Górnik Zabrze - Widzew Łódź.
Ostatnie trafienie w polskiej lidze Jeleń zaliczył 8 kwietna 2006 roku w wygranym 1:0 przez Wisłę Płock spotkaniu z.... Górnikiem. Po zakończeniu sezonu wyjechał za granicę. Do ekstraklasy wrócił w październiku ubiegłego roku, ale w barwach Podbeskidzia prezentował się przeciętnie. W żadnym z dziewięciu meczów nie wpisał się na listę strzelców. Uczynił to dopiero po przenosinach do Zabrza.
W 24. minucie napastnik precyzyjnym uderzeniem - tuż przy lewym słupku - dał prowadzenie Górnikowi. - Trener postawił na mnie. Wystawił w pierwszym składzie i chciałem mu się za to odwdzięczyć. Cieszę się, że zdobyłem bramkę i będę chciał kolejne. Trochę minęło od mojego ostatniego trafienia w polskiej lidze. Nawet nie pamiętam kiedy to było, ani nawet przeciwko jakiemu zespołowi - zastanawiał się Jeleń.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]