Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Radosław Mroczkowski (trener Widzewa): - Mogę mieć pretensje do mojego zespołu za łatwo stracone bramki. Wygrał zespół lepszy, ale te gole, zablokowały nam nasze poczynania na boisku. Kaczmarek powinien umieścić piłkę w siatce. Miał wyśmienita okazję. Ta druga połowa, a właściwiej jej początek to był dobry fragment gry z naszej strony. Kramar zdjąłem jeszcze przed przerwą, bo chcieliśmy coś zmienić. Jak się okazało, chyba słusznie. Treningi i mecz sparingowy z Calisią zadecydował o takim a nie innym składzie.

Adam Nawałka (trener Górnika): - Wywalczyliśmy ważne trzy punkty. Takiego zaangażowania i gry oczekiwałem od swojego zespołu. Wysoki pressing, zmuszanie gości do błędów - tak chcieliśmy grać. Przy stanie 2:0 po indywidualnym błędzie naszego zawodnika straciliśmy gola. W dalszych fragmentach kontrolowaliśmy grę. Zdawaliśmy sobie sprawę, ze po trzech porażkach z rzędu będzie nam bardzo trudno. Pierwsza połowa, to duże zaangażowanie mojego zespołu i poziom do którego będziemy dążyć. Widzew mi się podobał.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]