Krzysztof Maj wierzy w Ireneusza Jelenia

Czy Ireneusz Jeleń w czwartkowym meczu z Widzewem Łódź wyjdzie w podstawowym składzie? Szanse są, bo pozyskany niedawno eksreprezentant fizycznie czuje się coraz lepiej. - Zdawaliśmy sobie sprawę, że potrzebuje około miesiąca. Dla niego przerwa na kadrę była bardzo ważna. Wierzę, że "odpali" - mówi w "Sporcie" wiceprezes Górnika Krzysztof Maj.
Jan Banaś, dawny as zabrzan, przestrzega jednak, że czas ochronny dla piłkarza już się skończył. Czy Ireneusz Jeleń w czwartkowym meczu z Widzewem Łódź wyjdzie w podstawowym składzie? Szanse są, bo pozyskany niedawno eksreprezentant fizycznie czuje się coraz lepiej. - Zdawaliśmy sobie sprawę, że potrzebuje około miesiąca. Dla niego przerwa na kadrę była bardzo ważna. Wierzę, że "odpali" - mówi w "Sporcie" wiceprezes Górnika Krzysztof Maj.
Jan Banaś, dawny as zabrzan, przestrzega jednak, że czas ochronny dla piłkarza już się skończył.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]