Fakt: Właściciel Wisły porozumiał się z Adamem Nawałką

To już przesądzone. Jak dowiedział się "Fakt", od nowego sezonu trenerem piłkarzy Wisły Kraków zostanie Adam Nawałka. Szkoleniowca Górnika na stanowisku w Zabrzu zastąpi Michał Probierz.
Obecnemu trenerowi Wisły Tomaszowi Kulawikowi postawiono ultimatum. Jeśli wywalczy Puchar Polski, zachowa posadę. Okazuje się, że nawet to trofeum nie zapewni krakowskiemu szkoleniowcowi stanowiska. Właściciel Wisły Bogusław Cupiał porozumiał się z Adamem Nawałką, krakusem z krwi i kości, odnośnie pracy w nowym sezonie z zespołem Białej Gwiazdy. To już przesądzone. Jak dowiedział się "Fakt", od nowego sezonu trenerem piłkarzy Wisły Kraków zostanie Adam Nawałka. Szkoleniowca Górnika na stanowisku w Zabrzu zastąpi Michał Probierz.
Obecnemu trenerowi Wisły Tomaszowi Kulawikowi postawiono ultimatum. Jeśli wywalczy Puchar Polski, zachowa posadę. Okazuje się, że nawet to trofeum nie zapewni krakowskiemu szkoleniowcowi stanowiska. Właściciel Wisły Bogusław Cupiał porozumiał się z Adamem Nawałką, krakusem z krwi i kości, odnośnie pracy w nowym sezonie z zespołem Białej Gwiazdy.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]