Kuś: Górnik walczy o ambitne cele

Marcin Kuś został w środę nowym piłkarzem Górnika. 32-letni obrońca podpisał kontrakt obowiązujący do końca czerwca. Nad propozycją swojego menedżera, by grać w Górniku, długo się nie zastanawiał. - To klub z wielkimi sukcesami i tradycjami. Od razu widać też znakomitą pracę trenera Adama Nawałki. Zespół jest wysoko w tabeli, walczy o ambitne cele - powiedział mistrz Polski z Polonią Warszawa. 
Wychowanek Polonii Warszawa ostatnio był zawodnikiem tureckiego Belediyesporu, ale jesienią nie grał. - Przed sezonem nowy trener zrezygnował z wszystkich obcokrajowców grających w linii defensywnej i bramce. Postawił na swoich rodaków, których ściągnął do drużyny - wyjaśnił siedmiokrotny reprezentant Polski.
Kuś jest drugim po napastniku Ireneuszu Jeleniu byłym kadrowiczem pozyskanym przez zabrzan zimą. Jeleń już zadebiutował w lidze w nowych barwach. - Jesteśmy zadowoleni z podpisania umowy z Marcinem. Jego przyjście zwiększa możliwości trenera Adama Nawałki przy obsadzie pozycji prawego obrońcy - powiedział PAP rzecznik klubu Jerzy Mucha.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]