Trałka: Mecz prawdy

Górnik jest sąsiadem Lecha w tabeli ekstraklasy. Czy to będzie mecz prawdy dla "Kolejorza"? - pyta "Sport" rozgrywającego poznańskiej drużyny, Łukasza Trałkę. - Nie mam co do tego wątpliwości. Górnik rzadko przegrywa u siebie. Jesienią uległ chyba tylko Zagłębiu Lubin. Teraz potknął się nieoczekiwanie z Jagiellonią. Będzie chciał zmazać plamę. W tabeli dzieli nas punkt. To będzie więc niezwykle ważny mecz dla obu drużyn. 
W mediach pojawiły się informacje o kłopotach kadrowych Górnika przed niedzielnym spotkaniem. Czy to ułatwi wam zadanie w Zabrzu? - Spekulacje dotyczące składu naszego przeciwnika nas nie interesują. To przeszkadza w przygotowaniu do meczu. Musimy się skupić tylko na swojej grze. Chcemy wygrać koleje spotkanie, wówczas pozostaniemy w czołówce. A to jest nasz główny cel - kończy Trałka.

na podstawie: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]