Górnik z Lechem w dedykowanych strojach

Jak informuje "Sport" w niedzielnym meczu z Lechem Poznań Górnik ma zmienić stroje i pierwszy raz zagrać w wykonanych specjalnie dla zabrzan przez firmę Adidas.
W piątek piłkarze dostali wolne od trenera Adama Nawałki, choć jeszcze dzień wcześniej na ten dzień był zaplanowany trening. Tym samym dopiero dziś zostanie ogłoszona kadra na mecz z Lechem. Prawdopodobnie znajdzie się w niej Preujce Nakoulma. 
Górnik w tym sezonie przegrywał na własnym boisku. Jesienią z Zagłębiem, a przed tygodniem z Jagiellonią. Tymczasem Lech przyjedzie do Zabrza z chęcią pobicia klubowego rekordu, czyli odniesienia siódmego zwycięstwa na wyjeździe.
"kolejorz" ostatni raz wygrał w Zabrzu niemal dokladnie pięć lat temu. Quinteros strzelił gola w meczu wygranym 1:0. Dwa ostatnie mecze na Roosevelta wygrywał Górnik. 2:0 i 2:1. Ze strzelców goli został w Zabrzu tylko Aleksander Kwiek. Marcin Wodecki został wypożyczony do Podbeskidzia, a Adam Banaś gra w Zagłębiu Lubin.
Kto zastąpi w drugiej linii zabrzan pauzującego za kartki Mariusza Przybylskiego? Największe szanse ma Bartosz Iwan, ale może to być też Sergei Mosznikow. Wtedy Kwiek zagrałby jako defensywny pomocnik.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]