Forum
 

Bez Jelenia i Nakoulmy w pierwszych meczach

Prejuce Nakoulma może nie tylko pauzować w najbliższym meczu z Piastem Gliwice, ale też i w kolejnym, z Jagiellonią Białystok. Dzisiaj na boisko, w drużynie rezerw, może wybiec Ireneusz Jeleń.
W Zabrzu o Jeleniu myślano już pół roku temu. - Już jesienią rozważaliśmy kwestię jego angażu. Temat wrócił trzy dni temu, a w piątek dogadaliśmy z agentem piłkarza warunki ewentualnego kontraktu - wyjaśnia Krzysztof Maj, wiceprezes klubu. Umowa zostanie podpisana, jeśli zawodnik pomyślnie przejdzie testy medyczne. Wyniki będą we wtorek bądź środę. Być może były reprezentant Polski wystąpi w dzisiejszym meczu drugiej drużyny "Trójkolorowych" z LZS-em Piotrówka.
Zabrzanie zdają sobie sprawę, że Jeleń ma trochę zaległości i nie będzie gotowy do gry od razu. - Nie da się wszystkiego zrobić, trenując tylko indywidualnie. Irek będzie gotów do pomocy drużynie zapewne najwcześniej za 2-3 tygodnie - mówi Maj.
Być może tyle samo będzie trzeba poczekać, by gotowy do gry był Prejuce Nakoulma. Co prawda jego kontuzja nie okazała się poważna, ale według "Sportu" jego występ w meczu z Piastem Gliwice jest wykluczony. W dodatku "Prezes" może opuścić także potyczkę z Jagiellonią Białystok.
Jest też i dobra informacja. - Umówiliśmy się, że do końca tego sezonu zostaje u nas - informuje Maj.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online