Préjuce Nakoulma blisko transferu do Kubania Krasnodar?

Pomocnik Górnika, Préjuce Nakoulma uzgodnił już warunki kontraktu indywidualnego z klubem z rosyjskiej Priemjer Ligi - informuje FutbolNews.pl. Nie jest to jednak ani Terek Grozny ani Rubin Kazań, o których zainteresowaniu "Prezesem" głośno było podczas Pucharu Narodów Afryki, lecz wyżej od nich plasujący się w tabeli Kubań Krasnodar. 
Czwarty aktualnie zespół rosyjskiej Priemjer Ligi gotowy jest zapłacić za 26-letniego Nakoulmę milion euro. Reprezentant Burkina Faso w kontrakcie z Górnikiem ma klauzulę odstępnego 1,25 mln euro. I o te 250 tysięcy euro różnicy trwają obecnie targi między Rosjanami a zabrzanami. Kluby mogą jeszcze przez tydzień negocjować kwotę, bowiem w Rosji zimowe okno transferowe zostanie zamknięte 24 lutego.

źródło: FutbolNews.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online