Kluby Serie A zainteresowane Łukaszem Skorupskim

Coraz więcej wskazuje na to, że latem Łukasz Skorupski przeniesie się do Serie A. Kilka włoskich klubów obserwuje bramkarza Górnika Zabrze, a w transferze ma pomóc jeden z tamtejszych menedżerów.
O tym, że Skorupski trafił do notatników skautów z zagranicy mówi się od dawna. Okazuje się jednak, że najbardziej zainteresowani są Włosi.
Tamtejsze media poinformowały, że w transfer bramkarza zabrzan zaangażował się licencjonowany agent FIFA Gianfranco Cicchetti, który ma pomagać polskiemu menedżerowi. Co ciekawe ten sam agent szuka w Italii także klubu dla Pawła Wszołka, pomocnika Polonii Warszawa.
Włosi widzą w Skorupskim nowego Artura Boruca a także przekonują, że rozwój zawodnika najmocniej śledzą przedstawiciele Chievo Werona, Palermo i Bolonii. Wcześniej mówiło się także o Sienie i Parmie. Wszystko wskazuje więc na to, że któryś z tych klubów latem złoży Górnikowi ofertę kupna bramkarza. Skorupski, który z zabrzanami ma podpisany kontrakt do czerwca 2015 roku, ma kosztować około milion euro.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online