Marcin Robak trafi do Górnika?

Działacze Górnika Zabrze liczą się z tym, że drużynę opuści Prejuce Nakoulma. Ten transfer umożliwi pozyskanie nowego napastnika - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
Reprezentant Burkina Faso ma oferty z kilku klubów z Rosji oraz Ukrainy. Najbardziej konkretni wydają się działacze Rubina Kazań, którzy oferują za napastnika Górnika 1,5 miliona euro. Kwota odstępnego, jaką Nakoulma ma mieć wpisaną w kontrakcie, wynosi 1,25 miliona euro, a to oznacza, że decyzja o ewentualnym transferze leży w rękach piłkarza.
"PS" informuje, że Nakoulmę może zastąpić Marcin Robak. 31-letni napastnik grał ostatnio w tureckim Mersin Idman Yurdu SK. W Ekstraklasie strzelał gole dla Widzewa, Korony Kielce. Robak ma liczyć na zarobek rzędu 600 tysięcy złotych rocznie.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online