Prejuce Nakoulma a Rubin Kazań

Prejuce Nakoulma rozegrał dobre spotkanie w finale Pucharu Narodów Afryki i choć jego zespół przegrał (Burkina Faso - Nigeria 0:1), to on ma szansę na angaż w lidze rosyjskiej. Rubin Kazan rozmawiał z menedżerem zawodnika, czy ten byłby zainteresowany występami w ich klubie.
Rosjanie nie kładą jeszcze żadnych pieniędzy na stół, bo dopiero w środę okaże się, czy Nakoulma zechce spojrzeć na ich ofertę. W lecie odrzucił propozycję Tereka Grozny. Przede wszystkim bał się o swoje życie. Generalnie jednak przerażała go wizja występów na wschodzie. Sądził, że będzie narażony na ataki rasistowskie. Czy teraz zmieni zdanie? W środę ma przylecieć do Warszawy i wtedy dojdzie do rozmów między nim i menedżerem Danielem Weberem. Jeśli Nakoulma będzie na "tak", to Rosjanie otrzymają mejla z propozycją gaży dla piłkarza. Rola Górnika w negocjacjach jest praktycznie ograniczona do minimum, bowiem w kontrakcie Prejuce jest zapisana kwota odstępnego rzędu 1,250 miliona euro. Zainteresowany klub nie musi płacić nic więcej.
Przy Roosevelta można jednak usłyszeć, że Górnik chciałby podpisać nową klauzulę i podnieść kwotę odstępnego, a ewentualną nadwyżkę podzielić między klub i zawodnika. Ciężko jednak będzie przeprowadzić taką akcję, gdyż Rubin zna kwotę odstępnego.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]