Prejuce Nakoulma zostaje w Górniku

Prejuce Nakoulma wiosną będzie nadal grał w Górniku Zabrze. Chyba że... przełamie swoją niechęć do Rosji.
W miniony czwartek zamknęło się okienko transferowe we Francji i Niemczech, a tylko te dwa kierunki Prejuce Nakoulma brał poważnie pod uwagę, planując swój zagraniczny wyjazd. Stamtąd jednak oferty nie dostał, więc teraz pozostał mu ewentualnie kierunek rosyjski. Pół roku temu otrzymał propozycję z Tereka Grozny, ale o wyjeździe na wschód nie chciał słyszeć. Uważał, że jest tam niebezpiecznie. Czy teraz zmieni zdanie? Na razie Prejuce Nakoulma, który ostatnio zmienił fryzurę (ogolił się "na zero"), przygotowuje się do ćwierćfinałowego spotkania Pucharu Narodów Afryki Burkina Faso - Togo. Kontuzji doznał Alain Traore, więc jest szansa, że siedzący dotąd na ławce Prejuce wskoczy za niego do składu. W każdym razie menedżer Prejuce Nakoulmy Daniel Weber już wcześniej podjął decyzję, że nie będzie mu przeszkadzał w trakcie rozgrywek PNA. Gdy zawodnik wróci, wówczas dowie się, jakie są możliwości działania.
Propozycji żadnych nie ma, ale trenerzy Tereka dwa tygodnie temu pytali, jak wygląda obecnie sytuacja piłkarza. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można przyjąć, że Nakoulma nie zmieni teraz barw, a w letnim okienku będzie go można pozyskać znowu za 1,25 miliona euro. Oczywiście z pozostania skrzydłowego w Górniku Zabrze najbardziej ucieszy się trener Adam Nawałka. Już nie ma najlepszego strzelca jesieni - Arkadiusza Milika - a odejście kolejnego bardzo ważnego gracza oznaczałoby, iż siła rażenia zabrzańskiej drużyny stopniałaby niemal do zera.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]