Zahorski: Czeka mnie ciężka praca. Wierzę, że nadrobię zaległości

Ten transfer budzi ogromne emocje wśród kibiców Górnika. Powrót do Zabrza Tomasza Zahorskiego nie spotkał się z aprobatą fanów, którzy uważają, że piłkarz jest po prostu za słaby.
W internecie można znaleźć wiele przykładów na to, że Zahorski wiosną w Zabrzu nie będzie miał łatwego życia. Już od momentu, gdy piłkarz pojawił się na treningu Górnika, kibice zespołu założyli na jednym z portali społecznościowych profil "Nie dla Tomasza Zahorskiego w Górniku", który bardzo szybko poparło ponad pół tysiąca osób.
ani po pierwsze mają piłkarzowi za złe, że gdy na własną prośbę odchodził z Górnika, to starał się wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy od klubu, który borykał się wówczas z ogromnymi problemami finansowymi. Po drugie Zahorski przez ostatni rok, będąc zawodnikiem MSV Duisburg i Jagiellonii Białystok, częściej siedział na ławce rezerwowych i trybunach niż grał. Teraz zdaniem fanów piłkarz wraca z podkulonym ogonem.
Zahorski przed wyjazdem na obóz Górnika do Turcji podpisał półroczną umowę z opcją przedłużenia.
- Kontrakt mam motywacyjny i myślę, że jest to bardzo uczciwy układ. Czeka mnie ciężka praca, bo mniej grałem przez ostatni rok. Wierzę, że nadrobię zaległości treningowe i efekty będą widoczne wiosną - przyznaje napastnik, który ostatniego gola w ekstraklasie strzelił 26 listopada 2011 roku w meczu przeciwko Zagłębiu Lubin.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online