Górnik zapina skład ekipy na zgrupowanie w Turcji. Ostatnie wątpliwości...

W Górniku trwa kompletowanie ekipy, która wyleci na zimowe zgrupowanie do Turcji. W piątek po południu mają zapaść kolejne decyzje - informuje "Sport".
Górnik zrezygnował z testowanego w Zabrzu słoweńskiego obrońcy Denisa Kramara, bo nie doszedł do porozumienia z jego menedżerem. Dziś ma się wyjaśnić sprawa ewentualnych transferów Tomasza Zahorskiego i Sergieja Mosznikowa. 

Według "Sportu" trener Adam Nawałka widzi Mosznikowa w kadrze Górnika, ale jest pewien problem. Początkowo estoński piłkarz mógł podobno odejść z Pogoni Szczecin za darmo (nie miał tam miejsca w składzie). Widząc jednak zainteresowanie Górnika, działacze ze Szczecina zmienili taktykę i chcieliby na piłkarzu jednak coś zarobić. A to nie za bardzo odpowiada Górnikowi. W każdym razie Nawałka chce Zahorskiego i Mosznikowa zabrać na zimowe zgrupowanie do Turcji.

Na zgrupowanie do Turcji raczej nie poleci pauzujący po operacji przepukliny Mateusz Zachara. Górnik ma w planach sprowadzenie zimą jeszcze jednego napastnika.

źródło: Sport / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]