Łukasiewicz odejdzie do Rosji?

Antoni Łukasiewicz w rundzie wiosennej raczej w Zabrzu grać nie będzie. Zawodnikiem interesuje się jeden z klubów rosyjskich.
Łukasiewicz nie przebił się do wyjściowego składu. W rundzie jesiennej wystąpił w tylko czterech spotkaniach ekstraklasy, w dodatku za każdym razem wchodził z ławki rezerwowych. Zawodnik na początku zgrupowania Górnika w Grodzisku Wielkopolskim wyjechał na testy do rosyjskiego klubu. Czy przekonał Rosjan do swojej osoby? Tego jeszcze nie wiadomo.
Wkrótce powinna się wyjaśnić przyszłość Tomasza Zahorskiego, Sergeia Mosznikowa i Denisa Kramara. Najbliżej podpisania umowy jest "Zahor", na którego pozyskanie zgodę wyraził już trener Adam Nawałka. Napastnik ma otrzymać niski kontrakt na pół roku - podobny podpisał niedawno Grzegorz Bonin.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]