Kontuzja "Prezesa". Nie zagra z Nigerią?

Prejuce Nakoulma, napastnik reprezentacji Burkina Faso, prawdopodobnie nie zagra w jutrzejszym meczu z Nigerią. Piłkarz doznał bolesnej kontuzji - stłuczenie podbicia - w meczu sparingowym i jego szansę na występ w hitowo zapowiadającym się spotkaniu grupy C są niewielkie. Wczoraj miał kłopot z chodzeniem po założeniu buta. 
Kontuzja Nakoulmy, to bardzo zła wiadomość dla Górnika. Na rozpoczynający się jutro Puchar Narodów Afryki (gospodarzem po raz drugi jest Republika Południowej Afryki) przyjechało wielu skautów. Kilku z nich miało, między innymi, analizować grę Prejuce. Nieoficjalnie wiemy, że miał on się znaleźć pod lupą menadżerów z Francji, Holandii i Niemiec. Co prawda Freiburg już raczej zrezygnował z transferu ze względu na wysoką kwotę odstępnego (1,250 mln euro), ale są też inni chętni.
Ponad wszelką wątpliwość można napisać, że Nakoulmy na pewno nie będą oglądali wysłannicy z Anglii i Włoch. W obu krajach są obostrzenia w zatrudnianiu piłkarzy spoza Unii Europejskiej. 25-letni napastnik podjął co prawda starania o polski paszport, ale dokumenty utknęły w kancelarii prezydenta RP.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]