Wesołych Świąt i do siego roku 2013

Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" pragnie złożyć wszystkim kibicom, piłkarzom i działaczom Górnika Zabrze najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Aby te święta były dla wszystkich takie, jakie byśmy sobie wymarzyli. Obojętnie czy w rodzinnym gronie, czy w gronie przyjaciół, abyśmy wszyscy spędzili te święta tak, jak chcemy. Bez komercyjnej otoczki, ale za to w prawdziwej świątecznej atmosferze.

Chcemy również złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżającego się Nowego Roku 2013. Aby ten rok był prawdziwym trójkolorowym rokiem. Abyśmy mogli oklaskiwać grę piłkarzy już na nowym stadionie wszyscy razem. Abyśmy mogli swobodnie podróżować za Górnikiem po Polsce i być może po Europe. Aby nie zamykali przed nami stadionów i dla każdego chętnego nigdy nie zabrakło biletu na mecz. No i przede wszystkim, aby spełniło się te nasze najważniejsze, kiedyś najskrytsze, a dziś wydaje się, że w zasięgu ręki marzenie o piętnastym tytule Mistrza Polski.

Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze"Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]