Górnik chce Łukasza Gargułę?

Część z pieniędzy z transferu za Arkadiusza Milika Górnik zamierza przeznaczyć na wzmocnienia zespołu. Niewykluczone, że wkrótce w Zabrzu pojawi się rozgrywający Wisły Kraków Łukasz Garguła.
Z niemal 11 milionów złotych, jakie zabrzanie uzyskali ze sprzedaży Milika do Bayeru Leverkusen, część pieniędzy zostanie przeznaczona na spłatę długów, a część na wzmocnienia. Jednym z pierwszych ma być sprowadzenie do Zabrza Garguły. 
W Wiśle były reprezentant Polski nie błyszczy, ale jesienią z 4 golami na koncie i tak był najlepszym strzelcem Białej Gwiazdy. Zresztą pod okiem trenera Adama Nawałki miałby szansę na szybkie dojście do wysokiej dyspozycji i mógłby pomóc zabrzanom w walce o miejsce w europejskich pucharach. Ponoć rozmowy w sprawie sensacyjnego transferu Garguły z Wisły do Górnika już się toczą.
Krzysztof Maj potwierdza zresztą, że zimą śląski klub nie tylko będzie sprzedawał. - Zdajemy sobie sprawę, że w miejsce zawodników odchodzących należy sprowadzić piłkarzy, którzy posiadają odpowiednie umiejętności i są w stanie zastąpić zawodników wytransferowanych. Zadanie na pewno nie jest łatwe do wykonania. Pamiętamy jednak, że nadchodzącym roku w Zabrzu zostanie oddany do użytku nowy stadion na 24 tysiące i jednym z ważnych czynników do jego zapełnienia kibicami jest wynik sportowy - podkreśla działacz Górnika.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]