Milik: W moim wieku to normalne

Napastnik Górnika Zabrze, Arkadiusz Milik został powołany przez selekcjonera reprezentacji Polski na mecz towarzyski z Macedonią. - Takie informacje zawsze cieszą - przyznał główny zainteresowany w rozmowie z PilkaNozna.pl.
- Ostatnio nieco obniżyłem loty, dlatego dzisiejsze powołanie do kadry cieszy mnie szczególnie. W meczu z Macedonią postaram się udowodnić, że nie otrzymałem go na wyrost i zasługuje na grę w biało-czerwonym trykocie - zapowiedział Milik. 

- Mam dopiero 18 lat, a w tym wieku zniżki formy są rzeczą naturalną. Na pewno nie osiadłem laurach. W mediach ostatnio było o mnie głośno, ale podchodziłem do tego wszystkiego z dystansem. Cały czas zdaje sobie sprawę, że jeszcze nic nie osiągnąłem i przede mną wiele ciężkiej pracy - stwierdził napastnik Górnika.

Milik w rozmowie z PilkaNozna.pl zabrał też głos w sprawie swojego ostatniego występu przeciwko Wiśle Kraków. Osiemnastolatek rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, a na boisku pojawił się po przerwie. W 63. minucie wpisał się na listę strzelców, a sześć minut zamiast uczynić to ponownie, zmarnował znakomitą okazję. W 81. minucie Milik został ukarany czerwoną kartką za faul na Michale Szewczyku i musiał opuścić plac gry. - To było głupie. Nie chciałem zrobić krzywdy rywalowi, lecz zależało mi na przerwaniu akcji. Niestety, zrobiłem to na tyle niefortunnie, że zostałem odesłany do szatni. Po zakończeniu spotkania przeprosiłem Michała za brutalny atak. Ja sam też swoje odcierpiałem, ale wierzę iż wyciągnąłem odpowiednie wnioski - uznał Arkadiusz Milik.

źródło: pilkanozna.pl



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]