Skorupski, Danch i Milik powołani do kadry na mecz z Macedonią

Selekcjoner Waldemar Fornalik powołał siedemnastoosobową kadrę na zgrupowanie w tureckim Belek i towarzyski mecz z Macedonią, który zostanie rozegrany 14 grudnia w Kundu na Mardan Spor Kompleksi Kundu AST Arena. Wśród powołanych znaleźli się trzej piłkarze Górnika: bramkarz Łukasz Skorupski, obrońca Adam Danch i napastnik Arkadiusz Milik.
Zgrupowanie rozpocznie się cztery dni wcześniej i potrwa do 15 grudnia. 

Ze względu na to, że spotkanie nie odbędzie się w terminie FIFA, drużyna jest złożona z piłkarzy występujących na co dzień w polskiej T-Mobile Ekstraklasie.

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie w Turcji i mecz z Macedonią:

Bramkarze: Łukasz Skorupski (Górnik Zabrze), Jakub Słowik (Jagiellonia Białystok).

Obrońcy: Łukasz Broź (Widzew Łódź), Adam Danch (Górnik Zabrze), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Tomasz Jodłowiec (Śląsk Wrocław), Bartosz Rymaniak (Zagłębie Lubin), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa).

Pomocnicy: Dominik Furman (Legia Warszawa), Przemysław Kaźmierczak (Śląsk Wrocław), Jakub Kosecki (Legia Warszawa), Daniel Łukasik (Legia Warszawa), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), Paweł Wszołek (Polonia Warszawa).

Napastnicy: Arkadiusz Milik (Górnik Zabrze), Arkadiusz Piech (Ruch Chorzów).

Mecz z Macedonią zostanie rozegrany 14 grudnia o godz. 18:15.

źródło: PZPNRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]