Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Pavel Hapal (trener Zagłębia): - Jestem zadowolony z dzisiejszego wyniku - to jasne. Ale i z gry, którą pokazaliśmy w Zabrzu. Moi piłkarze bardzo dobrze taktycznie podeszli do tego spotkania. Mieliśmy dwie dobre sytuacje, które zamieniliśmy na bramki. Myślę, że i w poprzednich meczach graliśmy fajną piłkę. Strzelaliśmy jednak mało bramek i mamy dlatego niewiele punktów. Dziś udało nam się wygrać w Zabrzu z Górnikiem, ale pamiętajmy, że ostatnio przegraliśmy tu 1:4 i wtedy nie wiedziałem, co powiedzieć.

Adam Nawałka (trener Górnika): - Nie będę się tłumaczył, że zagraliśmy słabo. Popełnialiśmy dziś błędy w obronie, mieliśmy problemy z rozegraniem piłki. W tej sytuacji trudno było liczyć na dobry wynik. Gdyby można było przeprowadzić więcej zmian, to zrobiłbym je już w przerwie. Nie ma jednak mowy o spuszczaniu głów. Mecz musimy przeanalizować, wyciągnąć wnioski i jak najlepiej przygotować się do następnego spotkania.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online