Olkowski: W Zabrzu ciężko nas pokonać

Paweł Olkowski w obecnym sezonie miał już trochę strzeleckich sytuacji. Wciąż jednak pozostaje bez gola. - Może to też wina tego, że ja większość czasu spędziłem na prawej obronie? - zastanawia się piłkarz.
- W Zabrzu ciężko nas pokonać. Nawet jak mamy słabszy dzień, jak to miało miejsce w piątek. Najważniejsze, że stwarzamy sobie sytuacje i potrafimy je wykorzystać - powiedział po meczu z Koroną Kielce Olkowski. 
Sytuacje stwarzał sobie także sam Olkowski. Pomocnikowi, podobnie jak to miało miejsce w poprzednich spotkaniach, w kilku sytuacjach zabrakło dokładności. Raz, w samej końcówce, Koronę po uderzeniu byłego gracza GKS-u Katowice uratował słupek. Wcześniej, tuż po rozpoczęciu drugiej połowy, młody zawodnik nie wykorzystał dobrego podania od Arkadiusza Milika i przegrał pojedynek ze Zbigniewem Małkowskim.
- No coś nie chce ta piłka wpaść do siatki… - uśmiechnął się po spotkaniu Olkowski. - Najważniejsze jednak, że mimo to wygrywamy. Pewnie gdybyśmy stracili punkty, to bardziej byłyby mi wypominane te sytuacje. Może to też wina tego, że ja większość czasu spędziłem na prawej obronie? Ciągle nad tym pracuję i myślę, że przy odrobinie szczęścia zacznie wpadać - zakończył 22-latek.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]