Będzie kasa

W piątek miało miejsce w klubie wydarzenie, które jest istotne dla przyszłości Górnika. Odbyło się zgromadzenie akcjonariuszy Górnika, czyli przede wszystkim miasta, które podjęło decyzję o podniesieniu kapitału spółki o 4 miliony. Otwiera to drogę do dokapitalizowania spółki. Taka kwota to kropla w morzu potrzeb klubu, ale pozwoli zabrzanom przetrwać do zimy. I wtedy trzeba będzie podejmować trudne decyzje - sprzedawać piłkarzy, czy szukać pieniędzy i próbować walczyć o czołowe miejsca w lidze.
Jest na to szansa, bo zabrzanie spisują się w tym sezonie bardzo dobrze. Po meczu z Koroną chwaliły ich klubowe legendy. Janowi Banasiowi podobał się szczególnie Arkadiusz Milik. - Zagrał kolejny dobry mecz. Świetnie się rozwija. Decyzja o lobie w sytuacji sam na sam była słuszna i świadczy o mądrości tego chłopaka - podkreślał.
Bardziej wstrzemięźliwy był Andrzej Szarmach, który w barwach Górnika wielokrotnie był liderem ekstraklasy, ale nigdy nie zdobył mistrzostwa Polski z zabrzanami. - Nie wyróżnię żadnych piłkarzy, by nie zawróciło im się w głowie. Fajnie, że tak im idzie. A jak idzie, to trzeba próbować. Myślę, że chłopaki mogą sporo ugrać w tym sezonie - stwierdził.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]