Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Leszek Ojrzyński (trener Korony Kielce): "Adamowi Nawałce i jego drużynie pasowałoby pogratulować, bo okazali się dzisiaj lepsi i są liderem tabeli. Zobaczymy jak długo. My mieliśmy prosty plan: grać agresywnie, strzelić bramkę, poprawić drugą i Górnik miałby problem. Tymczasem dostaliśmy dwa ciosy pod koniec pierwszej połowy i potem trzeba było grać va banque. Musimy wyciągnąć wnioski z tego spotkania. Optymistyczne jest to, że tyle akcji i spięć, ile tu zobaczyliśmy nie ma czasem w pięciu meczach ligowych. Wierzę w swój zespół i w to, że w kolejnych spotkaniach będziemy strzelać więcej bramek".

Adam Nawałka (trener Górnika Zabrze): "To było nasze najtrudniejsze spotkanie, czego się zresztą spodziewaliśmy. Korona ma doświadczonych zawodników o wysokich umiejętnościach. Istotne było, aby wyjść obronną ręką z trudnych momentów. Trzy punkty w takim meczu bardzo cieszą. Bramki padły po bardzo ładnych akcjach, widać w nich było pewien automatyzm w grze i z tego też się cieszę. Pierwsza połowa należała do Korony, ale to my strzeliliśmy dwie bramki, a o to chodzi w piłce. W drugiej części my byliśmy lepsi, można było podwyższyć wynik, ale w sumie nie ma co narzekać".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]