Nakoulma straci okres przygotowawczy?

Reprezentacja Burkina Faso awansowała do Pucharu Narodów Afryki. Oznacza to, że Prejuce Nakoulma ponownie może stracić okres przygotowawczy. Pytanie, czy będzie wtedy piłkarzem Górnika...
Nakoulma wziął udział w decydującym starciu swojej reprezentacji z Republiką Środkowoafrykańską. Pojawił się na boisku w 88. minucie, gdy jego zespół jeszcze awansu nie miał. Arbiter doliczył do spotkania sześć minut i w ostatniej akcji Burkina Faso zdobyło gola na wagę awansu.
Impreza rozpocznie się 19 stycznia i potrwa do 10 lutego. "Prezes" ostatnio jest regularnie powoływany do reprezentacji, co może oznaczać, że Nakoulma nie przepracuje pełnego okresu przygotowawczego - trzeci raz z rzędu!
Rok temu zawodnik Górnika również pojechał na PNA i wiosną nie był już tak skuteczny, jak jesienią. Poprzedniego okresu przygotowawczego także nie spędził w całości z zabrzanami. Bramki zaczął strzelać dopiero na koniec września.
Problem dla Górnika może się rozwiązać, jeśli dojdzie do sprzedaży zawodnika. Zabrzańscy działacze wciąż liczą, że Nakoulma załata dziurę w budżecie i dzięki niemu do kasy klubu wpłynie milion euro.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]