Skorupski bez szans na grę w kadrze

Do kadry Polski na mecze z RPA i Anglią powołanych zostało trzech bramkarzy, ale już wiemy, że tylko dwóch z nich ma szanse na grę. Są to Tomasz Kuszczak i Przemysław Tytoń. Młody Łukasz Skorupski ma podglądać, poznawać atmosferę kadry i pomagać w treningach. 

21-letni golkiper Górnika Zabrze poznał już swoje miejsce w kadrze. Przedstawił mu je w szczerej rozmowie trener bramkarzy reprezentacji Andrzej Dawidziuk.

- Powiedziałem mu we wtorek, że na grę właściwie nie ma szans. Przyjechał pomagać na treningach, chcieliśmy go zobaczyć - wyjaśnił Dawidziuk w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

W meczu z RPA wystąpią Kuszczak i Tytoń. Po tym spotkaniu sztab kadry zadecyduje, który z nich będzie bronił przeciwko Anglii. Skorupski na swój czas musi jeszcze poczekać. Jak długo? Gdy po kontuzjach wrócą Wojciech Szczęsny i Łukasz Fabiański, a Artur Boruc zacznie regularnie grać w barwach Southampton, młody bramkarz Górnika będzie musiał bardzo się starać, by zasłużyć na kolejne powołanie.

źródło: GW / wp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]