Milik już zwraca uwagę wielkich klubów

Napastnik Górnika, Arkadiusz Milik zaczął robić furorę, trafił do reprezentacji, więc ponownie zainteresowały się nim europejskie kluby.
Włoski serwis calciomercato.com donosi, że 18-letni napastnik Górnika Zabrze znalazł się pod obserwacją skautów Juventusu Turyn i Borussii Dortmund. Nazywa go zresztą "nowym Lewandowskim". Od razu wyjaśniamy, nie ma w tym nic dziwnego (w tych obserwacjach). Europejskie kluby dokładnie penetrują rynki, przyglądają się utalentowanej młodzieży, a że Milik ma 18 lat, jest liderem klasyfikacji na króla strzelców i właśnie dostał się do pierwszej reprezentacji, to musiał zwrócić na siebie uwagę.
Oczywiście, że w notesach skautów jest jednym z wielu, ale już to, że być może w jednym czy dwóch meczach ktoś go obejrzy, stanowi pewną nobilitację.
Zresztą, snajper Górnika ma już doświadczenie pobytu w zagranicznych klubach. Dwa lata temu, zanim trafił do Górnika i grał w Rozwoju Katowice, przebywał na testach w angielskich Reading i Tottenhamie.

źródło: Wirtualna PolskaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]