Jeleń oglądał Górnika

Ireneusz Jeleń pojawił się w sobotę na meczu Podbeskidzia Bielsko-Biała z Górnikiem Zabrze (1:3). Fakt ten wywołał od razu lawinę domysłów, czy piłkarz nie zwiąże się umową z drużyną 14-krtonych mistrzów Polski?
Doświadczony napastnik od czasu rozwiązania umowy z francuskim Lille OSC wciąż nie może znaleźć nowego pracodawcy. Podobno miał propozycje z lig zagranicznych, ale fakty są takie, że czas leci, a piłkarz pozostaje wolnym zawodnikiem. 
Już jakiś czas temu spekulowano, że Jeleń może trafić do zespołu Górnika Zabrze. Sam zawodnik dementował jednak te pogłoski, choć przyznał, że na zakończenie kariery chętnie przeniósłby się do Zabrza.
- Jeszcze dwa lata chciałbym grać na wysokim poziomie za granicą, a potem chętnie wróciłbym do Polski... Chciałbym zagrać w Zabrzu, ale na zakończenie kariery - przekonywał na początku września doświadczony napastnik.
Od tego czasu nie znalazł sobie jednak nowego klubu i kto wie, czy przyparty do muru nie zdecyduje się na wcześniejszy powrót do T-ME? Jeleń w sobotę oglądał mecz zabrzan z Podbeskidziem, co wywołało kolejną falę domysłów.

źródło: Wirtualna PolskaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]