"Górnik ma najgroźniejsze kontry w naszej lidze"

Marek Sokołowski (Podbeskidzie): - Żeby wygrywać nie można tracić goli. My niestety straciliśmy bramkę i grało nam się ciężko... A tak na marginesie - gol Milika był "palce lizać". Szkoda, że strzelił go akurat nam. Z Górnikiem gra się ciężko, bo oni wyprowadzają najgroźniejsze kontry w naszej lidze. A my? My nie jesteśmy tacy słabi, jak to może wyglądać. 

Łukasz Skorupski (Górnik): - Nie lekceważymy żadnego przeciwnika. Graliśmy swoje, trener dobrze nas motywuje przed meczem. Wiedzieliśmy, że będzie ciężko, bo to spotkanie wyjazdowe. Udało się wyjść na prowadzenie jeszcze przed przerwą, a kolejne gole padły szybko po rozpoczęciu drugiej połowy. Oby ta nasza zwycięska passa trwała jak najdłużej. Chcieliśmy utrzymać zero z tyłu, ale w końcówce popełniłem błąd. Przeanalizujemy to, by w następnym spotkaniu już takie coś się nie przydarzyło.

Krzysztof Król (Podbeskidzie): - Górnik Zabrze miał szczęście, my tego szczęścia nie mieliśmy, więc rezultat jest taki, a nie inny. Pierwsza bramka padła po rykoszecie. Jakby się nie odbiło, to może by nie wpadło. Druga - zderzyło się dwóch naszych zawodników. Gdyby się nie zderzyło, to też by nie wpadło. [:-)]

Stanisław Oślizło (legenda Górnika): - Strzelenie trzech bramek na wyjeździe i wypracowanie tylu stuprocentowych okazji świadczy o tym, że zespół grał bardzo dobrą piłkę. Zabrakło skuteczności. Może w następnym spotkaniu na pięć okazji będzie pięć bramek... Przyjechaliśmy jako faworyci. Porównując umiejętności zawodników Podbeskidzia i Górnika, są one po naszej stronie. To się sprawdziło. Na początku sezonu stawialiśmy, aby ta liga jakoś w miarę spokojnie wyglądała, a dzisiaj rozmawiamy o tym, czy dogonimy Legię Warszawa. Może się okazać, że będziemy zespołem ubiegającym o te najwyższe trofea w kraju.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]