Prezes Górnika zachwycony swoją drużyną

Artur Jankowski nie szczędził piłkarzom słów uznania po wygranym meczu w Bielsku-Białej. Zabrzanie wygrali 3:1. - To była bardzo dobra gra. Jest nie tylko determinacja, ale jest też pomysł. Widać efekty ciężkiej pracy. Wynik jest najważniejszy, ale przyznać trzeba, że Górnik przy okazji strzelał dziś bardzo ładne bramki. Cały zespół pracował na to zwycięstwo. Teraz trzeba myśleć o zdobyciu kolejnych trzech punktów w meczu z Koroną - podkreślał prezes Jankowski.
- Mieliśmy bardzo dużo sytuacji, padły wspaniałe bramki. Te Arka Milika - pierwsza klasa - chwalił prezes klubu. - Znowu strzelił Prejuce Nakoulma. Strasznie się z tego cieszymy, ale wiemy, że to jest praca całego zespołu. Mamy kolektyw - mówił Jankowski schodząc po meczu pod szatnię Górnika.

źródło: Gazeta Wyborcza / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]