Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górnika Zabrze): "Spodziewaliśmy się bardzo trudnego spotkania i takie było. Do momentu strzelenia przez nas drugiej bramki, Podbeskidzie stawiało bardzo duży opór. Zdobyte gole sprawiły, że moi zawodnicy zaczęli spokojniej rozgrywać piłkę, akcje były płynne. Można powiedzieć, że kontrolowaliśmy grę. Brawa dla zawodników za konsekwencję i upór, by zwyciężyć na bardzo trudnym terenie. Podbeskidzie z pewnością jeszcze niejedną niespodziankę sprawi. Musi się tylko przełamać. Trener Robert Kasperczyk wykonuje tu wspaniałą pracę i dlatego sądzę, że stanie się to już niebawem".

Robert Kasperczyk (trener Podbeskidzia Bielsko-Biała): "Gratuluję zasłużonego zwycięstwa Górnikowi. Cokolwiek bym nie powiedział przy takim rozgoryczeniu i sytuacji w tabeli, po dwóch przegranych meczach u siebie, byłoby naprawdę niepoważne. Mogę mówić, jak się gra z Górnikiem, gdy strzela on pierwszą bramkę. Jeśli ktokolwiek ma do zawodników jakiekolwiek pretensje, to są oni ostatnimi osobami, wobec których można je mieć. Całkowitą winę za wyniki, za przygotowanie i to, jak zespół wygląda, biorę na siebie".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]