Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Śląska, Stanislav Levy: - Gratuluję gospodarzom wygranej i dobrej gry. Objęliśmy szybko prowadzenie, ale później zespół sprawiał wrażenie zmęczonego, grało nam się ciężko, przegrywaliśmy pojedynki indywidualne. O tym, dlaczego doznaliśmy dziś porażki, będę rozmawiał z drużyną. Faktem jest, że był to nas trzeci mecz w ciągu tygodnia i nie mieliśmy odpowiedniej efektywności. 

Trener Górnika, Adam Nawałka: - Śląsk potwierdził dzisiaj swój potencjał piłkarski. Chociaż to my na początku przejęliśmy inicjatywę, to wystarczyła chwila nieuwagi i goście prowadzili. Byliśmy przygotowani i na taki scenariusz, moi zawodnicy czuli się bardzo pewnie. Należą się im brawa, nie tylko za zaangażowanie, ale i jakość piłkarską. Robią systematyczne postępy. Włożona przez nich na treningach praca dziś eksplodowała, pokazali dobrą grę i zdobyli punkty.
To był bardzo ważny mecz dla Prejuce Nakoulmy. Był przez niektórych krytykowany. Ludzie mylili dyspozycję ze skutecznością. Ja wiedziałem, że jest dobrze dysponowany, brakowało mu zdobytych bramek. Dziś to się zmieniło. Miał bardzo duży wkład w zwycięstwo, a mecz był z pewnością dla niego ważny pod względem psychologicznym.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]