Olkowski: Trener Nawałka nie pozwoli przejść obok treningu ani meczu. Jest bardzo wymagającym

Paweł Olkowski z Górnika Zabrze jest polisą na przetrwanie klubu. Dla ratowania finansów może być sprzedany. - Nie wiem i szczerze powiedziawszy obecnie nie zajmuję się tym, co będzie - mówi Olkowski.
- Moje stanowisko nie zmieniło się od wiosny. Nie chcę nigdzie odchodzić, bo jest mi w Zabrzu dobrze. Nie mam parcia na transfer, niczego nie muszę. Oczywiście, mam swoje marzenia o grze w dobrej lidze zagranicznej, ale nie musi się to stać teraz, zaraz. A o kwotach w kontrakcie rozmawiać nie chcę, nie mogę - dodaje lewy pomocnik Górnika.
Olkowski zadebiutował w zespole z Roosevelta w poprzednim sezonie, w meczu ze Śląskiem Wrocław. Teraz zabrzanie ponownie spotkają się z tym rywalem. Jak od tamtego występu zmienił się Olkowski?
- Na pewno nie jestem już tak roztrzepany na boisku, jak kiedyś. Dalej jednak nie strzelam goli. To mi jednak aż tak bardzo nie doskwiera. Tego, że nie potrafię trafić do bramki nie przeżywam tak mocno, jak Prejuce Nakoulma. Mnie wystarczą asysty. Ale i nad tym muszę dużo pracować - mówi zabrzanin. - Mam problemy z dokładnym podaniem. Potrafię się urwać rywalom, ale jak wykładam piłkę, to piłka często nie trafia do kolegi. Brakuje mi spokoju i precyzji i muszę nad tym pracować. Przy trenerze Adamie Nawałce powinienem się z tym problemem uporać. On nie pozwoli przejść obok treningu ani meczu. Jest bardzo wymagającym - dodaje Olkowski.
Po poniedziałkowym remisie z Widzewem (1:1) piłkarze Górnika zapowiadają, że następny mecz muszą wygrać. Zabrzanie są bowiem chwaleni przez ekspertów, ale od czterech kolejek remisują.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]