Olkowski: Brakuje nam naprawdę niewiele

Górnik jest chwalony, lecz problem w tym, że remisuje. - W poprzednim sezonie z Białegostoku, Poznania i Łodzi nie przywieźliśmy ani jednego punktu, więc progres jest - wskazuje Paweł Olkowski.
Zabrzanie na razie odnieśli tylko jedno zwycięstwo. Nie są lepsi od Ruchu, który był przecież powszechnie krytykowany. Z drugiej jednak strony drużyna Adama Nawałki nie zaznała jeszcze goryczy porażki. 

- Widać efekty naszej ciężkiej pracy i tego, że w lecie nie doszło do rozbiórki drużyny. W pierwszej kolejności rzuca się, że potrafimy już grać przez 90 minut na równym poziomie. Owszem, pewne przestoje jeszcze się nam zdarzają, ale nie można już powiedzieć, że Górnik jedną połowę gra bardzo dobrą, a drugą zupełnie słabą, jak bywało w poprzednim sezonie - wskazuje Paweł Olkowski w rozmowie z dziennikiem "Sport".

- Brakuje nam naprawdę niewiele. I tak na przykład, pierwszą sytuację Jagiellonia stworzyła sobie dopiero, kiedy przyszło nam grać w dziesiątkę, z kolei przedwczoraj mieliśmy szanse na to, by podwyższyć na 2:0. Nie były to może okazje stuprocentowe, ale na pewno co najmniej niezłe, jak choćby ta Prejuca Nakoulmy - dodaje skrzydłowy zespołu z Zabrza.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]