Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górnika Zabrze): - Przyjechaliśmy do lidera z myślą o zdobyciu trzech punktów. Ten plan się nie powiódł. Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem postępów, jakie drużyna Widzewa zrobiła pod okiem swojego trenera. Dlatego ten teren, który zawsze był trudny, stał się jeszcze trudniejszy. Z tej perspektywy uzyskany punkt należy szanować. Niedosyt jednak pozostał. Byliśmy drużyną, która prowadziła grę i stworzyła więcej sytuacji, ale Widzew też kilka razy groźnie zaatakował, głównie po stałych fragmentach gry. Moi zawodnicy zasłużyli jednak na pochwałę, bo do końca chcieli zmienić wynik. Na razie jednak nie zdobywamy jeszcze punktów seriami, jak to jest w przypadku Widzewa. Ale jesteśmy cierpliwi. Zawodnicy ciężko pracują i zwycięstwa w końcu też przyjdą.

Radosław Mroczkowski (trener Widzewa Łódź): - Spotkanie było od początku nie najlepsze. Dopiero gdy nasz zespół zabrał się do odrabiania straty, a później walczył już do końca, emocji było więcej. Nie było to piękne widowisko, ale na pewno mecz był bardzo trudny dla obu zespołów. Cieszymy się z tego punktu, bo graliśmy z bardzo dobrym i wymagającym rywalem, który jeszcze niejednej drużynie pokrzyżuje szyki.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]