Olkowski: Nie mamy pretensji do Skorupskiego

- Nie chcemy szukać w naszym zespole słabszych punktów. Graliśmy jako cała drużyna i jako cała drużyna zdobyliśmy ten punkt - mówi Paweł Olkowski po spotkaniu z Legią Warszawa.
Olkowski w meczu z Legią spisał się najlepiej spośród tych zawodników Górnika, którzy reprezentowali Polskę w ostatnich dwóch spotkaniach eliminacyjnych do młodzieżowych mistrzostw Europy. O Łukaszu Skorupskim już się wszyscy rozpisali. Arkadiusz Milik nie stworzył sobie wielu sytuacji do zdobycia gola.
- Nie chcemy szukać w naszym zespole słabszych punktów. Graliśmy jako cała drużyna i jako cała drużyna zdobyliśmy ten punkt - podkreśla Olkowski. - Nie spodziewaliśmy się, że w takiej sytuacji stracimy gola, ale pretensji do "Skorupa" absolutnie nie mamy - dodaje.
- Strata bramki skomplikowała naszą sytuację, bo musieliśmy się otworzyć. Do przerwy przegrywaliśmy, ale mogło być inaczej, bo mieliśmy sytuacje do wyrównania. Brakowało dokładności, ostatniego podania i szczęścia przy wykańczaniu akcji - analizuje zawodnik.
Drugi raz w tym sezonie Górnik odrobił straty, mimo że do przerwy przegrywał. - Nie wątpiliśmy ani przez moment, że uda nam się w tym meczu zdobyć punkty. Wierzyliśmy, że jego scenariusz potoczy się jak w spotkaniu z Piastem Gliwice i ze stanu 0:1 wyjdziemy na 2:1 - przyznaje Olkowski.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]