Coca-Cola wspiera Górnika

Górnik Zabrze rozpoczyna współpracę z firmą Coca-Cola. Już przy okazji meczu z Legią na zabrzańskim stadionie będą promowane takie produkty, jak Powerade, Kropla Beskidu, Fanta, Sprite czy Coca-Cola.
- Cieszymy się, że największa marka jaką jest Coca-Cola, wiąże się z Górnikiem Zabrze. Liczymy na owocną współpracę i koszyści dla obu stron - poinformował na przedmeczowej konferencji prasowej dyrektor marketingu Górnika, Tomasz Heryszek. To nie koniec dobrych wiadomości. Do grona partnerów klubu ponownie dołączyła firma AV Technika, a do programu "Partner 100" wstąpiła firma Cube Ball.
Dyrektor poinformował też, że na przyszły tydzień planowane jest uruchomienie nowej odsłony sklepu internetowego Górnika Zabrze.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]