Z Jagiellonią bez Olkowskiego

Na środowym treningu kontuzji doznał Paweł Olkowski. Na razie nie wiadomo jak długo potrwa przerwa pomocnika w treningach.
Olkowski to jeden z najlepszych graczy Górnika. 22-letni zawodnik jest bardzo uniwersalny, grywa jako obrońca, pomocnik, a zdarzało się, że także był napastnikiem. W poprzednim sezonie Olkowski wystąpił w 29 meczach Górnika. Na inaugurację w Gliwicach był bardzo aktywny, nie wykorzystał jednak kilku bardzo dobrych okazji do zdobycia gola.
Zapowiedział, że zostanie po zajęciach by trenować strzały głową. Właśnie w trakcie treningu w środę piłkarz doznał urazu. To naciągnięcie więzadła stawu kolanowego. Na razie nie wiadomo jak długo potrwa przerwa w zajęciach.
W autokarze, który dziś wyjechał do Białegostoku na mecz z Jagiellonią, Olkowskiego zastąpił Maciej Bębenek. W klubie liczą, że 22-letni zawodnik zdąży się wykurować na kolejny wyjazdowy pojedynek Górnika - w następną niedzielę w Poznaniu przeciw Lechowi.

Osiemnastka Górnika na mecz z Jagiellonią Białystok:

Bramkarze: Łukasz Skorupski, Norbert Witkowski.

Obrońcy: Michał Bemben, Adam Danch, Seweryn Gancarczyk, Oleksand Szeweluchin, Błażej Telichowski.

Pomocnicy: Maciej Bębenek, Bartosz Iwan, Wojciech Łuczak, Antoni Łukasiewicz, Krzysztof Mączyński, Konrad Nowak, Mariusz Przybylski, Marcin Wodecki.

Napastnicy: Arkadiusz Milik, Prejuce Nakoulma, Przemysław Oziębała.

źródło: Gazeta Wyborcza / gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]