Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górnika): Przede wszystkim gratuluję trenerowi Floty zwycięstwa i awansu do dalszej fazy Pucharu Polski. Życzę powodzenia w kolejnych spotkaniach. Otrzymaliśmy dzisiaj srogą lekcję. Piłka polega na tym, że trzeba strzelać bramki i nie dopuścić do ich utraty. Wiedzieliśmy, że mocną stroną Floty są stałe fragmenty gry, niestety nie udało nam sie ustrzec błędów. Jeśli w taki sposób traci się bramki, to nie ma co marzyć o zwycięstwie. Musimy poprawić naszą grę w obronie. Poza tym już na początku spotkania kontuzji doznał Aleksander Kwiek. Flota pokazała dzisiaj skuteczną i konsekwentną piłkę. Dobrze, że ta porażka przydarzyła nam się przed rozpoczęciem ligi. Zrobimy wszystko, żeby w meczu z Piastem nasza gra wyglądała całkowicie inaczej.

Dominik Nowak (trener Floty): Dziękuje trenerowi Adamowi Nawałce za gratulacje. Zdawaliśmy sobie sprawę, że Górnik to klasowy przeciwnik, w którym gra wielu bardzo dobrych piłkarzy. W tygodniu poprzedzającym mecz przygotowywaliśmy się więc bardzo solidnie. W konsekwencji zaprezentowaliśmy bardzo dobrą grę w obronie, poszczególne formacje współpracowały właściwie. Górnik miał problem ze stworzeniem sobie dogodnych sytuacji, praktycznie wyłączyliśmy bowiem ich ofensywnych zawodników z gry. Gratuluję moim piłkarzom zaangażowania. Dziękuję kibicom. Gramy dalej i mam nadzieję, że w kolejnej rundzie zmierzymy się z równie klasowym rywalem.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]