Jacek Wiśniewski na KSW 20

Jacek Wiśniewski, były piłkarz Górnika Zabrze, wystąpi 15 września na gali KSW 20. Jego rywalem będzie Kamil Waluś. Pojedynek odbędzie się w trójmiejskiej Ergo Arenie.
Jacek Wiśniewski jeszcze nigdy nie walczył w MMA. Z boiska dał się zapamiętać jako charakterny i waleczny piłkarz, w przeszłości przez pięć lat trenował boks w Walce Zabrze, a ma za sobą także epizod związany z ulicznymi walkami na Górnym Śląsku. 
Z kolei Waluś ma już za sobą trzy zawodowe pojedynki oraz zwycięstwo w Amatorskim Pucharze KSW w wadze ciężkiej. W swoim zawodowym debiucie przegrał w 43 sekundy z Piotrem Piotrowskim. Później zanotował zwycięstwo nad Piotrem Wieryszką na gali Fight Club i wreszcie zadebiutował na gali KSW, pokonując w pierwszej rundzie Kamila Bazelaka.
- Jacek to charakterny gość. Na pewno będzie dobra walka bo nikt z nas nie odpuści - wyznał na łamach konfrontacja.com Kamil Waluś, który do pojedynku przygotowywać się będzie m.in. w USA.

źródło: konfrontacja.com / PSRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]