Kwiek: Liczymy na Nakoulmę

Górnik Zabrze wyjeżdża na trzeci i ostatni tego lata obóz. W kadrze znalazł się Prejuce Nakoulma, co sprawia, że skład wygląda jeszcze solidniej. Tymczasem Aleksander Kwiek apeluje do "Prezesa", aby został w Zabrzu...
Górnika już nikt - tak jak rok temu - nie wymienia w gronie kandydatów do spadku. Zabrzanie wyglądają na solidnego ligowca, który może przy "dobrych wiatrach" powalczyć o coś więcej. Bardzo pomogłoby w tym pozostanie przy Roosevelta Prejuce Nakoulmy, którego odejście wydawało się jeszcze niedawno pewne. - "Prezes" cały czas jest z nami i chcemy, żeby tak pozostało. Liczymy na niego. Niech pokaże serce dla Górnika! - apeluje Kwiek, pomocnik zabrzan.
Niezależnie od tego, czy apel trafi na podatny grunt, doświadczony ofensywny pomocnik jest pełen optymizmu przed nadchodzącym sezonem. - Jest jeszcze wiele elementów, które musimy poprawić, ale już teraz wszystko wygląda naprawdę nieźle. Potencjał mamy duży, a skoro startujemy w rozgrywkach o mistrzostwo ekstraklasy, to o te mistrzostwo walczymy! - kończy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]